• 09379699030
  • کرج
  • شنبه تا پنج شنبه: 9 صبح - 7 عصر
ارتباط با ما

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال به تبلیغات ارائه شده از طریق کانال های دیجیتالی مانند موتورهای جستجو، وب سایت ها، رسانه های اجتماعی، ایمیل و برنامه های تلفن همراه اشاره دارد. در حالی که این اصطلاح گستره وسیعی از فعالیت های بازاریابی را پوشش می دهد، که همه آنها به طور جهانی توافق نشده اند، ما در مورد انواع رایج ترین موارد زیر تمرکز خواهیم کرد.

در ادامه ما به بررسی ۳ فاکتور مهم دیجیتال مارکتینگ اشاره میکنیم.

مهم ترین فاکتور های دیجیتال مارکتینگ

سئو و بهینه سازی SEO

به عبارت ساده ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، روند بهینه سازی محتوا، تنظیم فنی و تقویت وب سایت شماست تا صفحات شما در بالای نتایج موتور جستجو برای یک مجموعه خاص از کلمات کلیدی نمایش داده شوند. در نهایت، هدف، جذب بازدیدکنندگان به وب سایت شما هنگام جستجو برای محصولات، خدمات یا اطلاعات مربوط به کسب و کار شما است.
بازاریابی محتوا
یا شما عبارت ” تولید محتوا” را شنیده اید؟ محتوا منبعی است که فعالیت های بازاریابی دیجیتال شما را هدایت می کند این یک ستون کلیدی از SEO مدرن است این به شما کمک می کند در رسانه های اجتماعی دیده شوید ایجاد محتوای هوشمندانه در طبیعت تبلیغاتی نیست، بلکه به جای آموزش و الهام بخشیدن است، سخت است اما ارزش تلاش دارد. ارائه محتوایی که مربوط به مخاطب شماست، به شما کمک می کند که آنها را به عنوان منبع ارزشمند اطلاعات مشاهده کنید.
بازاریابی موبایل
دستگاه های تلفن همراه تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی ما شده اند به طوری که ما در همه امور از آنها استفاده میکنیم و همیشه در کنار ما هستند به همین دلیل در بازاریابی دیجیتال نقش بسزایی دارند.
پشتیبانی فنی
تیم پشتیبانی ما همه کارشناسان حرفه ای در امور مالی و مدیریت ریسک بحران اقتصادی هستند.
تبادل فوری
تبادل می تواند بلافاصله بدون هیچ گونه تاخیر بین بازارهای انجام شود.شرایط فعلی تکنولوژی.

جزئیات قیمت گذاری

مسیر. تنها زمانی که شرکت نتواند آن را انجام دهد، زمانی است که امکان تغییر بیشتر وجود ندارد. ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به طور مستقیم سود آورتر شوند.

به نظر می رسد شرکت ها به اصطلاح "تبدیل شدن به مشاوره" دوست نداشته باشند؛ زیرا این نشان دهنده شکست است. حقیقت این است که مشاوره بازاریابی نشان دهنده موفقیت در تحقق این شرکت است که در اشتباه است .

دیجیتال مارکتینگ
پلن های متفاوت
  • ایجاد محتوا
  • مشاوره رایگان
  • راه حل های خلاقانه
  • پشتیبانی

هدف ما چیست !

خدمات تجاری

درباره ما

طراحی سایتی واکنشگرا ، با امکانات کامل ، اختصاصی و مطابق با استانداردهای دیجیتال مارکتینگ... هدف ما در طراحی سایت: برندسازی ، افزایش ترافیک سایت و افزایش فروش خدمات و محصولات شماست .

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

حوزه های کاری : طراحی سایت، سئو سایت، دیجیتال مارکتینگ.