ارائه دهنده خدمات بیزی نکست 24 ساعته مورد اعتماد شما!

10 قانون جذاب آداب معاشرت اجتماعی

درباره ما

طراحی سایتی واکنشگرا ، با امکانات کامل ، اختصاصی و مطابق با استانداردهای دیجیتال مارکتینگ... هدف ما در طراحی سایت: برندسازی ، افزایش ترافیک سایت و افزایش فروش خدمات و محصولات شماست.

آخرین اخبار

ما چطور می توانیم کمکتان کنیم ؟

حوزه های کاری : طراحی سایت، سئو سایت، دیجیتال مارکتینگ.
10 قانون جذاب آداب معاشرت اجتماعی
10 قانون جذاب آداب معاشرت اجتماعی

رسانه های اجتماعی یک تکه کیک هستند، درست است؟ قانون آداب معاشرت اجتماعی این هست که پست کنید، توییت کنید یا لایک کنید، ریتوییت کنید، نظر بدهید، دنبال کنید و فالو کنید. هیچ قانونی وجود ندارد زیرا همه آنها ناشناس است. با فرض اینکه می‌خواهید از رسانه‌های اجتماعی نه برای گشتن، بلکه برای گفتگو یا ملاقات با افراد جالب استفاده کنید، ممکن است بخواهید از چند قانون ساده پیروی کنید:

وانمود نکنید که کسی هستید که نیستید

قانون آداب معاشرت اجتماعی​ توصیه میکنه تظاهر به کسی نکنید که نیستید حتی اگر اینترنت به شما احساس گمنامی می‌دهد، شما حتی نمی‌دانید که یافتن اطلاعات در مورد کسی چقدر آسان است. لازم نیست تمام جزئیات زندگی خود را فاش کنید، اما اگر یک مرد آمریکایی هستید، وانمود نکنید که یک مدل لباس زیر زنانه فرانسوی هستید.

قانون آداب معاشرت اجتماعی​ یعنی داشتن حرفی ارزشمند برای گفتن خوب است، اما آنچه که اینترنت (به طور دقیق‌تر، افراد حاضر در اینترنت) از آن متنفرند، متخصصان خودخوانده در هر زمینه‌ای هستند. بنابراین شما می گویید که همه چیز را در مورد ارتش، بریتنی، روابط خارجی آذربایجان و نیروهای نظامی و …. می دانید

وارد بحث و جدل نشوید

 رسانه های اجتماعی نه تنها منبع خوبی برای اخبار هستند (در آینده، اگر نه در حال حاضر، تنها پاسخ به «وقتی XYZ کجا بودید؟» در توییتر خواهد بود. همچنین تبادل نظر حتی اگر با دیگران موافق نیستید، اجازه ندهید که به بحثی بد تبدیل شود.

خیلی کوتاه نیایید

اگر وارد بحث شدید، هر چه دارید بگویید. قانون جذاب معاشرت اجتماعی توصیه دارد که نظرات خود را بگویید و جلسه را ترک کنید. هیچ کس را البته تحقیر نکنید، قسم نخورید یا از کامبک های کلاس پنجم استفاده نکنید ولی نظرات خودتون رو بدید

گرامر خود را دوباره چک کنید
دستور زبان خود را دوباره چک کنید هیچ چیز بیشتر از اشتباهات گرامری اعتبار شما را تضعیف نمی کند (خوب، حداقل از نظر من...). و اگرچه هیچ کس کامل نیست، همه می توانند از گوگل و چک املا استفاده کنند.
تعامل با مردم
اگر کسی به پست یا توییت شما پاسخ داد، تشکر کنید یا گفتگو را شروع کنید. رسانه های اجتماعی، همانطور که از نامش پیداست، یک فعالیت اجتماعی هستند و هیچ کس دوست ندارد نادیده گرفته شود.
خودتان را سانسور کنید
برخی از افراد حساب های فیس بوک یا توییتر خود را به عنوان یک دفتر خاطرات در نظر می گیرند. اما لطفا، به عشق خدا، همه چیز را با خوانندگان خود به اشتراک نگذارید. برخی چیزها قرار است خصوصی نگه داشته شوند و بیایید آن را همینطور نگه داریم.
خود را سانسور کنید
برخی از افراد حساب های فیس بوک یا توییتر خود را به عنوان یک دفتر خاطرات در نظر می گیرند. اما لطفا، به عشق خدا، همه چیز را با خوانندگان خود به اشتراک نگذارید. برخی چیزها قرار است خصوصی نگه داشته شوند و بیایید آن را همینطور نگه داریم.
عکس های مهمانی را پست نکنید
شاید دوستان دبیرستانی خود را با عکس هایی از نوشیدن و سیگار کشیدن خود تحت تأثیر قرار دهید، اما مگر اینکه واقعاً 16 ساله باشید، این کار را نکنید. به خصوص اگر در هر جایی از عکس استفراغ وجود داشته باشد.
منابع اصلی را پیوند دهید
پیوند دادن منابع اصلی اگرچه ایده منبع اصلی در اینترنت یک فانتزی دست نیافتنی است، ارسال یک عکس/فیلم/مقاله/شوخی با پیوند به سایت یا شخصی که آن را از آن دریافت کرده‌اید (مثلاً از طریق گزینه اشتراک‌گذاری در فیس بوک) مطمئنا مورد قدردانی قرار خواهد گرفت.
لذت ببرید
از آن لذت ببرید آخرین اما نه کم اهمیت، رسانه های اجتماعی قرار است سرگرم کننده باشند. ناله کردن، گریه کردن و شکایت کردن را در جای دیگری رها کنید و در عوض با افراد جدید ملاقات کنید، چیزهای جالب را به اشتراک بگذارید، افق دید خود را گسترش دهید و از آن نهایت لذت را ببرید! اکنون که می دانید چه چیزهایی را در میان معتادان به رسانه های اجتماعی دوست داریم و چه چیزهایی را دوست نداریم، ما را در توییتر یا فیس بوک دنبال کنید و به ما بگویید چه چیزهای دیگری را به لیست اضافه می کنید!

1 دیدگاه

  1. کامیار
    11 نوامبر 2021 در 1:35 ب.ظ

    like

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *